E quajnë ‘nusja më e bukur në botë’, Learta bën veprimin që s’e keni pritur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

E quajnë ‘nusja më e bukur në botë’, Learta bën veprimin që s’e keni pritur

14:28 | 23 Maj 2019

U bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani, Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë, përcjell ORAinfo.

Ajo shquhet për bukurinë dhe thjeshtësinë që e rrezaton në çdo paraqitje.

Ajo sot ka publikuar një foto ku shihet se një fanse e ka quajtur ‘nusja më e bukur në botë’, e nga gëzimi Learta nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!