E tëra në të kuqe, Majlinda po ‘çmend’ me këtë pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

E tëra në të kuqe, Majlinda po ‘çmend’ me këtë pamje

18:09 | 15 Prill 2019

Majlinda Zeka tani është shumë e përfolur në publik e media rozë.

Ajo u bë e njohur si e dashura e reperit të njohur, Majk dhe nga kjo lidhje e shkurtër ata kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan, përcjell ORAinfo.

Majlinda është një nënë shumë e përkushtuar mirëpo, krahas kësaj ajo është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është rregulluar dhe e veshur në të kuqe, e kështu po duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!