E veshur me fustan me shumë stil, Donika mahnitë me transformimin që ka bërë në pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E veshur me fustan me shumë stil, Donika mahnitë me transformimin që ka bërë në pamje

10:27 | 22 Qershor 2021

Ka qenë njëra ndër deputetet me të zëshme në Kuvendin e Kosovës.

Fjala është për ish-deputeten e AAK-së dhe VV-së, Donika Kadaj-Bujupi.

Ajo në zgjedhjet e fundit nuk ka qenë në garë për deputete.

E larg politikës, Donika po vazhdon të merret me aktivitet sportive, duke humbur goxha kilogram, përcjell ORAinfo.

Linjat e saj trupore tani do t’i dëshironin edhe vajzat e reja.

Donika shfaqet aktive edhe në rrjetet sociale ku bën postime nga përditshmëria e saj.

Ajo sot ka qenë e ftuar në një emision televiziv. E veshur me fustan të gjatë e të bukur, Donika po shkëlqen.

Në këtë paraqitje, Donika duket person tjetër. Kaq joshëse po duket ajo në paraqitjen e fundit. /ORAinfo/

Komento: