E veshur në kompletet më të bukura, Gëzimja iu lë ‘pa mend’ me pamjen rrugëve të Nju Jorkut – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E veshur në kompletet më të bukura, Gëzimja iu lë ‘pa mend’ me pamjen rrugëve të Nju Jorkut

17:34 | 20 Maj 2019

Gëzime Hamzaj po vazhdon të jetë tejet e përfolur në publik e media rozë.

Reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit i ‘mahniti’ të gjithë me pamjen në dasmën që bënë muajin e kaluar, përcjell ORAinfo.

Tani çifti kanë shkuar në Amerikë ku po e shijojnë muajin e mjaltit.

Gëzimja nuk po mungon me postime të ndryshme nga atje dhe së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet se është veshur në komplete e po duket më bukur se kurrë./ORAinfo/

Komento: