E zbulon Blero, këtë vend do ta kalojnë muajin e mjaltit ai dhe Afrona – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

E zbulon Blero, këtë vend do ta kalojnë muajin e mjaltit ai dhe Afrona

22:57 | 18 Tetor 2019

Para një muaji, Blero dhe Afrona i dhanë fund beqarisë.

Dasma e çiftit ishte aq madhështore dhe po cilësohet si dasma e vitit, përcjell ORAinfo.

Pas dasmës, ata kanë menduar edhe për muajin e mjaltit.

E sot, Blero ka treguar se muajin e mjaltit do ta kalojnë në ishullin përrallor Hawaii./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!