Edhe Leonora po agjëron, kështu mblodhi gjithë familjen për iftar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Edhe Leonora po agjëron, kështu mblodhi gjithë familjen për iftar

15:53 | 20 Maj 2019

Leonora Jakupi është këngëtarja që u bë e njohur për emdiat dhe publikun që në daljen e parë në skenë.

Që nga fillimi ajo solli për publikun vetëm këngë që u bënë hite të padiskutueshme, përcjell ORAinfo.

Leonora tani është larguar pak nga muzika por nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me familje për iftar e me këtë na tregon që ajo po e agjëron muajin e Ramazanit./ORAinfo/

Komento: