Edhe motra e Greses në veshje nusërie, por iu ‘çudit’ me kombinimin që ka bërë

17:02 | 06 Maj 2019

Gresa Behluli është për momentin një ndër këngëtaret më të përfolura.

Është kanagjegji dhe dasma i saj madhështore që bënë shumë bujë në publik e media rozë, përcjell ORAinfo.

Po aq e komentuar sa edhe ajo është edhe motra e saj, Besiana.

E së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet se në kokë ka vënë një detaj nga veshjet e nusërisë, mirpëo, këtë e ka kombinuar meveshje të përditshme e që i ka befasuar të gjithë./ORAinfo/

Komento: