Edona ka shkuar në pushime, na prezanton me vendin përrallor ku po qëndron – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Edona ka shkuar në pushime, na prezanton me vendin përrallor ku po qëndron

23:54 | 22 Prill 2019

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar disa pamje përmes së cilave tregon se ku po i kalon pushimet./ORAinfo/

Komento: