Edona Llalloshi u hyn në mes vajzës dhe djalit të saj, ky detaj merr vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Edona Llalloshi u hyn në mes vajzës dhe djalit të saj, ky detaj merr vëmendjen

14:15 | 06 Korrik 2022

Edona ndan imazhin më të mirë me të shtrenjtit e saj

Edona Llalloshi në shumë aspekte merr vëmendje me pozat e shumta që publikon.

Ajo për ndjekësit nuk ndalet duke publikuar fotografi të ndryshme nga përditshmëria, shkruan Kosovarja.

Këtë herë, bashkë me fëmijët këngëtarja shihet e lumtur dhe me një buzëqeshje të ëmbël.

Si gjithmonë, ajo pranon komente të shumta pozitive nga personat që e rrethojnë.

Komento: