Edona rregullohet për të shkuar në festë, publikon foto nga pjesa më luksoze e shtëpisë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Edona rregullohet për të shkuar në festë, publikon foto nga pjesa më luksoze e shtëpisë

17:38 | 25 Maj 2019

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edonën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale ku ndiqet nga mijëra ndjekës.

Ajo së fundi ka publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për të shkuar në festë e ajo që merr gjithë vëmendjen është shtëpia e saj tejet luksoze./ORAinfo/

Komento: