Edonës i është bërë vajza për martesë, sa bukur qenka grimuar

15:58 | 19 Shtator 2023

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet në shoqëri të vajzës së saj.

Te rregulluara bukur dhe me stil, nënë e bijë po shkëlqejnë në pamje. /ORAinfo/

Komento: