Edonës i është bërë vajza si shoqe, kaq shumë është rritur ajo – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Edonës i është bërë vajza si shoqe, kaq shumë është rritur ajo

11:17 | 26 Qershor 2022

Sa shumë është rritur vajza e Edonës.

Edona Llalloshi vazhdon të jetë e afërt me ndjekësit e saj, duke publikuar imazhe të shumta.

Ajo me momente nga përditshmëria, shpeshherë kalon edhe në lajm, shkruan Kosovarja.

Këtë herë, ajo ka ndarë një imazh të bukur të vajzës, ku duket për mashallah dhe shihet sa shumë ngjashmëri ka me nënën.

Komento: