Efi eliminohet nga Big Brother VIP Albania – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Efi eliminohet nga Big Brother VIP Albania

00:28 | 05 Shkurt 2023

Prishet “grupi i Luizit”, Efi eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Efi është eliminuar nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova.

Eliminimi ka ardhur pasi që Dea Michele i është dhënë mundësia të dërgojë në nominim tre banorë.

Dea ka zgjedhur që të dërgojë në nominim Efin, Luizin dhe Kiarën.

Deas i është ofruar kjo mundësi pasi që kishte fituar në testin e inteligjencës si sfidë javore nga Big Brother.

Komento: