Egzona e provokon Albatritin në veturë, ja si i përgjigjet ai! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Egzona e provokon Albatritin në veturë, ja si i përgjigjet ai!

12:32 | 23 Prill 2019

Egzona dhe Albatrit Muqiqi janë një çift shumë i përfolur në publik e në media.

Dasma e tyre bëri bujë të madhe dhe tani ata janë prindër të tre fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Krahas angazhimeve që i kanë ata nuk hezitojnë të jenë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, Egzona ka publikuar një video në veturë më Albatritin, ndërsa ajo fillon të xhirojë atë duke drejtutuar veturën, e reagimi i Albatritit befason Egzonën. /ORAinfo/

Komento: