Egzona me kunatën e shoqet në iftar, ja si po duken të gjitha zonjat – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Egzona me kunatën e shoqet në iftar, ja si po duken të gjitha zonjat

23:58 | 30 Maj 2019

Egzona Muqiqi u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Ajo tani është tejet e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe shumë tërheqëse edhe pse është nënë e tre fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Egzona është tejet aktive edhe në rrjete sociale ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar disa pamje ku shihet se ka dal për iftar me kunatën e me shoqet dhe të gjitha po duken si zonja të vërteta./ORAinfo/

Komento: