Egzona sapo doli nga frizerja, vesh fustanin më të bukur nga dyqani i saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Egzona sapo doli nga frizerja, vesh fustanin më të bukur nga dyqani i saj

15:26 | 31 Maj 2019

Egzona dhe Albatrit Muqiqi po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të pëlqyera të publikut kosovar.

Ata janë martuar që pak vite dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, por më aktive është Egzona.

Para pak minutash ajo publikoi një pamje në të cilën po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAinfo/

Komento: