Egzona shkon në punë, ka bërë kombinimin më interesant në veshje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Egzona shkon në punë, ka bërë kombinimin më interesant në veshje

10:34 | 16 Prill 2019

Egzona Muqiqi është një prej emrave më të përfolur në publik e në media.

U bë e njohur si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit dhe tani famën e madhe po e arrin me paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo nuk mungon me postime të ndryshme nga jeta e saj familjare dhe ajo profesionale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me komplete të kuqe të cilat i ka kombinuar me atlete të bardha.

Edhe e tillë, Egzona po duket tejet e bukur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!