Egzona veshi fustan të mbuluar në ar, por iu befason me ndryshimin që ka bërë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Egzona veshi fustan të mbuluar në ar, por iu befason me ndryshimin që ka bërë

15:24 | 15 Prill 2019

Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona, po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurat e publikut.

Që nga martesa me këngëtarin ajo u bë tejet e njohur dhe e pëlqyer në publik, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është nënë e tre fëmijëve, Egzona nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në një fustan të zi e madhështor, por flokët e saj më të shkurtër po marrin vëmendjen./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!