Egzona vishet me shumë stil, por pse i është fryrë barku kaq shumë? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Egzona vishet me shumë stil, por pse i është fryrë barku kaq shumë?

17:09 | 23 Prill 2019

Egzona Muqiqi është një prej emrave më të përfolur në publik e në media.

U bë e njohur si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit dhe tani famën e madhe po e arrin me paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo nuk mungon me postime të ndryshme nga jeta e saj familjare dhe ajo profesionale.

Sot ajo ka publikuar një foto ku është veshur me shumë stil, por ajo që bie në sy është se barku i saj duket paksa i fryrë./ORAinfo/

Komento: