Egzona vishet si vajzë e re, befason me pamjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Egzona vishet si vajzë e re, befason me pamjen

14:45 | 19 Dhjetor 2019

Egzona Muqiqi është e njohur për publikun si bashkëshortja e Albatrit Muqiqit.

Çifti janë martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil.

Sot ajo publikoi një foto në të cilën shihet e veshur me fustan të zi e të shkurt. Kaq joshëse po duket ajo. /ORAinfo/

Komento: