Egzonës i është rritur vajza, shikoni si luan me nënën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Egzonës i është rritur vajza, shikoni si luan me nënën

13:36 | 22 Prill 2019

Egzona Muqiqi është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Ata janë martuar pak vite më parë dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku nuk mungon me postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka publikuar një foton të vajzës së sa e cila duket se është rritur shumë dhe po luan me nënën./ORAinfo/

Komento: