Elita bashkë me Gjikon në emision, veshja e saj mori tërë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Elita bashkë me Gjikon në emision, veshja e saj mori tërë vëmendjen

22:44 | 15 Prill 2019

Këngëtari i mirënjohur, Gjiko dhe gruaja e tij Elita po i shijojnë ditët më të lumtura si prindër të rinj.

Elita para pak më shumë se një muaji lindi një djalë e që e pagëzuan me emrin, Zëri, shkruan ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos së fundi kur nuk mungojnë me postime me djalin.

Ndërsa sonte ata kanë qenë të ftuar në një emision në Shqipëri, ku të dy po duken shumë bukur.

Por, Elita ka marr tërë vëmendjen me pamjen e saj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!