Elita e do shumë vjehrrën e saj, por ja çfarë raporti ka nëna e Gjikos me atë të Elitës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Elita e do shumë vjehrrën e saj, por ja çfarë raporti ka nëna e Gjikos me atë të Elitës

19:49 | 23 Prill 2019

Si qëndron marrëdhënia ndërmjet tyre.

Elita Rudi, është nga ato moderatoret më të ndjekura, emri i së cilës po përflitet jashtëzakonisht shumë.

Kohët e fundit nuk është se po merret me ndonjë gjë, por emri i saj po vihet re ngado që po shkon, duke përbërë lajm edhe për veprimin më të vogël që po bën, shkruan “Kosovarja”.

Ka kriuar karrierë shumë të suksesshme, dhë për vite me radhë ka rezultuar para ekranit me shumë punë, përkushtim e dashuri.

Elita, përveç jetës profesionale është plotësuar mjaft shumë edhe në jetën private, sa ka rritur edhe më shumë dozën e vëmendjes.

Kjo sepse për të disa herë është thënë dhe është përmendur se ka një marrëdhenie të shkëlqyeshme me vjehrrën e saj, ku edhe është vërejtur edhe nëpërmjet publikimeve të saj, të cilat çdo herë e më shumë kanë dëshmuar afërsinë e tyre.

E, tani po del që jo vetëm Elita por edhe nëna e saj ia kalon fort mirë me mikateshën, sa edhe pushimet po i kalojnë bashkë.

Për më shumë, shiheni edhe ju dhe vlerësojeni vet më mirë këtë afërsi të tyre.

Komento: