Elita e nxjerr djalin në diell, por veshja e tij mori tërë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Elita e nxjerr djalin në diell, por veshja e tij mori tërë vëmendjen

16:06 | 23 Prill 2019

Elita Rudi dhe Gjiko para pak kohe janë bërë prindër për herë të parë.

Djalin e tyre ata e pagëzuan me emrin, Zëri, shkruan ORAinfo.

Elita edhe pas lindjes vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një pamje ku shihet se e ka nxjerr djalin në diell dhe e ka veshur shumë bukur./ORAinfo/

Komento: