Elita i befason të gjithë, publikon pamje duke i dhënë gji djalit në qytet – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Elita i befason të gjithë, publikon pamje duke i dhënë gji djalit në qytet

15:53 | 29 Maj 2019

Elita Rudi është moderatorja e njohur dhe shumë e pëlqyer kosovare.

Ajo tani po i shijon muajt e parë si nënë e re e një djali që ajo dhe Gjiko e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Tani që është në pushim të lindjes, Elita nuk po mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto me djali e saj Zëri. Në këtë foto Elita shfaqet duke i dhënë gji djalit të saj në mes të qytetit.

E veshur me shumë stil, Elita me këtë pamje do të ‘shkrijë’ burrin e saj, Gjikon. /ORAinfo/

Komento: