Elita i bën vjehrrës një dhuratë shumë të bukur, shikoni reagimin e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Elita i bën vjehrrës një dhuratë shumë të bukur, shikoni reagimin e saj

09:51 | 16 Prill 2019

Elita Rudi dhe Gjiko para pak kohe janë bërë prindër për herë të parë.

Djalin e tyre ata e pagëzuan me emrin, Zëri, shkruan ORAinfo.

E ajo që i është gëzuar më së shumti lindjes së tij është nëna e Gjikos, Lirija, e cila është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot duket se Elita dhe Gjiko i kanë bërë dhuratë një buqetë me lule, e Lirija e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!