Elita Rudi shfaqet pa pikë grimi, do të befasoheni me këtë pamje të rrallë të saj

00:02 | 19 Shtator 2023

Elita Rudi është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, përcjell ORAinfo.

Elita Rudi është një nënë shumë e bukur dhe me shumë stil.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur pa grim dhe po duket mjaftë bukur./ORAinfo/

Komento: