Elita Rudi shtatzënë merr ‘goditje’ të madhe, humb personin e dashur

10:15 | 13 Dhjetor 2018

Elita Rudi vazhdon të jetë ndër personazhet më të përfolura të show bizzit.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, e tanimë do të bëhet edhe nënë, shkruan ORAinfo.

Edhe shtatzënë, Elita vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto përmes së cilës tregon se ka humbur një person të dashur nga familja e saj./ORAinfo/

Komento: