Elitës apo Gjikos, kujt i ka ngjarë më shumë Zëri? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Elitës apo Gjikos, kujt i ka ngjarë më shumë Zëri?

23:20 | 09 Tetor 2019

Elita e Gjiko garojnë: Zëri, cilit i ka përngja më shumë?

Janë çifti më romatik i estradës, të cilët nuk kanë hezituar asnjëherë ta shfaqin dashurinë e tyre në para syve të botës, shkruan “Kosovarja”.

Sigurisht që publiku kujton propozimet e shpeshta që reperi Gjiko ia ka bërë tashmë bashkëshortës së tij moderatores së njohur Elita Rudit, duke ia shprehur dashurinë e madhe.

Ata po jetojnë një jetë të lumtur duke e shijuar çdo moment të saj. E pas lindjes së djalit të tyre Zërit, çifti ndihen të kompletuar.

Ndonëse dashuria e tyre është rritur bashkë me djalin, ata duket sikur po garojnë se kujt i ka ngjarë më shumë Zëri.

Çifti publikojnë shpesh fotografi me djalin, për të cilin kanë fjalët më të mira. Por cilit i ka ngjarë më shumë, si mendoni?

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!