Elvana nuk përmbahet, e mbulon “zogun” me duar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Elvana nuk përmbahet, e mbulon “zogun” me duar

20:46 | 08 Korrik 2022

Ajo është njëra nga këngëtaret më të dashura për publiku.

Elvana Gjata, ka kohë të gjatë që është pjesë e skenës muzikore. Ajo u bë e njohur që nga pjesëmarrja e sa në Ethet e së Premtes Mbrëma, shkruan ORAinfo.

Ajo nuk u ndal me kaq, duke vazhduar ëndrrën dhe duke arritur suksese të jashtëzakonshme.

Këngët dhe bashkëpunimet e saj kanë bërë bujë të madhe, duke e bërë atë të kërkuar në çdo vend të botës.

Së fundmi ajo ka postuar një foto shumë provokuese, ku “zogun” e mbulon me duar./ORAinfo/

Komento: