Elylin veshet e rregullohet si “kukull”, do të dal në darkë me Tunçin

16:41 | 16 Janar 2019

Özgün Çoban është aktori simpatik që u bë i njohur për publikun gjerë me rolin e Tunçit në serialin, Beni Affet, përcjell ORAinfo.

Ani pse në fillim luajti një rol negativ, në episode më vonë ai rikthehet kah familja e tij dhe mundohet të i ndihmojë ata, saqë në fund edhe jep jetën për ta.

Ndonëse nuk po e shohim në serial, Tunç është gjithmonë është pranë Elylit. Foto më poshtë tregon se ata janë të pandashëm./ORAinfo/

Komento: