Enca vesh fustan të gjatë e bën grim të rëndë, po duket tamam si nuse – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Enca vesh fustan të gjatë e bën grim të rëndë, po duket tamam si nuse

11:57 | 31 Maj 2019

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është ndër këngëtaret me të ndjekura shqiptare.

E vetëdijshme për këtë ajo vazhdimisht publikon foto të ndryshme në rrjetet sociale për fansat e saj, shkruan ORAinfo.

Encën pothuajes çdo herë jemi mësuar ta shohim me imazhe provokues.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me fustan të gjatë dhe po duket tejet e bukur e atraktive./ORAinfo/

Komento: