Engji bëhet kaçurrele, kështu s’e keni parë asnjëherë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Engji bëhet kaçurrele, kështu s’e keni parë asnjëherë

16:16 | 09 Nëntor 2019

Ajo është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Engjëllusha Salihu u bë e njohur në fillim si vajza e Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare tejet e suksesshme, përcjell ORAinfo.

Përveç për karrierën si këngëtare ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse dhe plot stil.

Engji nuk heziton të jetë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se motra e ka bërë kaçurrele, e kështu duket më e bukur se të gjitha herat./ORAinfo/

Komento: