Engji i këndon fejesës, por do të befasoheni si reagon nëna e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Engji i këndon fejesës, por do të befasoheni si reagon nëna e saj

16:33 | 15 Prill 2019

Engjëllusha Salihu ndonëse në moshë të re arriti të jetë shumë e suksesshme në muzikën popullore.

Edhe pse u bë e njohur si vajza e këngëtares, Shyhrete Behlulit, ajo famën e madhe po e arrin vetë me këngët e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo tani po sjell një këngë të re kushtuar fejesës, e për këtë ka bërë një paraljmërim.

E kjo duket se i ka pëlqyer nënës së saj dhe e cila e ka bërë paralajmërimin e këngës së vajzës./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!