Engji kthehet në shtëpi, e nipi ia bën surprizën më të bukur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Engji kthehet në shtëpi, e nipi ia bën surprizën më të bukur

19:59 | 03 Dhjetor 2019

Ajo është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Engjëllusha Salihu u bë e njohur në fillim si vajza e Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare tejet e suksesshme, përcjell ORAinfo.

Përveç për karrierën si këngëtare ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse dhe plot stil.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se sapo është kthyer në shtëpi, e Matini e ka pritu me përqafime atë./ORAinfo/

Komento: