Engji lajmërohet nga Brezovica, stili i saj i flokëve merr gjithë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Engji lajmërohet nga Brezovica, stili i saj i flokëve merr gjithë vëmendjen

14:43 | 29 Nëntor 2020

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

So ajo ka sotuar një foto nga Brezovica e ëstë stili i saj i flokëve ai që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: