Engji në pushime me familje, veshjet e zonjave morën vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Engji në pushime me familje, veshjet e zonjave morën vëmendjen

20:50 | 24 Maj 2019

Njomza Martinaj po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik e në media.

Ajo u bë fillimisht e njohur si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit dhe më vonë si grimere shumë profesioniste, shkruan ORAinfo.

Njomza nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Ajo ka shkuar në pushime me familje, nga ku po publikon pamje të shumta.

Të gjitha zonjat e familjes janë veshur me shumë stil./ORAinfo/

Komento: