Engji po duket si “kukell”, poston foto me fustan elegant – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Engji po duket si “kukell”, poston foto me fustan elegant

20:22 | 25 Maj 2019

Ajo është këngëtarja më e re në skenën muzikore shqiptare.

Engjëllusha Salihu ka bërë të ditur se po xhiron videoklip të ri.

Engjëllusha Salihu gjatë ditës së djeshme publikoi imazhe nga pushimet bashkë me familjen, shkruan lajmi.net.

Por, duket se këto pushime ajo i ka shfrytëzuar edhe për të punuar këngën e re, andaj sot po xhiron klip.

Këngëtarja ka postuar disa imazhe, në të cilat shfaqet e veshur me një fustan rozë dhe duket shumë elegante.

Për ndryshe, në pushime me Engjin janë edhe Shyhretja me bashkëshortin dhe vajzën tjetër, Gresën.

Komento: