Engji po duket si nuse me këtë fustan dhe frizurë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Engji po duket si nuse me këtë fustan dhe frizurë

23:15 | 18 Dhjetor 2019

Ajo është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Engjëllusha Salihu u bë e njohur në fillim si vajza e Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare tejet e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Përveç për karrierën si këngëtare ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse dhe plot stil.

Engji nuk heziton të jetë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet po duket mjaftë bukur./ORAinfo/

Komento: