Engji po i këndon fejesës, e Learta ka një surprizë për të – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Engji po i këndon fejesës, e Learta ka një surprizë për të

20:59 | 15 Prill 2019

Learta Jakupi është një prej nuseve më të përfolura të estradës shqiptare.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Learta nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një video me të cilën i uron suksese kunatës për këngën e re./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!