Engji shfaqet provokuese nga banjo!

12:08 | 04 Korrik 2022

Këngëtarja Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

U bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit dhe tani si një këngëtare tejet e talentuar, shkruan ORAinfo.

Engji nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar një imazh ku shfaqet provokuese nga banjo.

E veshur me fustan të ngushtë, Engji ekspozon turpin e saj si ‘peshk’. /ORAinfo/

Komento: