Engji shkon në deti, veshja e saj merr gjithë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Engji shkon në deti, veshja e saj merr gjithë vëmendjen

16:14 | 16 Maj 2021

Engjëllusha vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo u bë këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo këtë vikend e ka kaluar në bregdetin shqiptar.

Nga atje, Engji ka publikuar një foto me pamje nga deti, ndërsa veshja e saj sportive merr gjithë vëmendjen.

Kaq joshëse po duket ajo… /ORAinfo/

Komento: