Eni shfaqët përvëluese në imazhin e fundit, do ta ‘shkrijë’ burrin e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Eni shfaqët përvëluese në imazhin e fundit, do ta ‘shkrijë’ burrin e saj

09:39 | 19 Dhjetor 2019

Është ndër femrat me të bukura të estradës shqiptare.

Artistja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, Eni Koci është ndër këngëtaret më aktive dhe më të ndjekura në rrjete sociale.

Ajo vazhdimisht publikon imazhe të shumta, me të cilat befason ndjekësit e saj. Në prag të festave të fundvitit, artistja e njohur zgjodhi një imazh të bukur për t’i uruar ndjekësit e saj.

Shfaqet me një fustan të shkurtër ngjyrë blu, i cili ia vë në pah format perfekte trupore, shkruan rtv21.

Gëzuar edhe për një vit tjetër”, shkroi ajo krahas imazhit të publikuar.

Artistja gëzon një karrierë të suksesshme. 23-vjeçarja këtë vit solli katër projekte, tri bashkëpunime dhe një solo.

Komento: