Era ja hap fustanin me shumë se ç’duhet Mihrijes, burri që shfaqet pas saj habitë me shikimin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Era ja hap fustanin me shumë se ç’duhet Mihrijes, burri që shfaqet pas saj habitë me shikimin

15:28 | 18 Maj 2021

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në veshje.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet pranë detit.

E veshur me fustan provokues, era bën që fustani i saj të zbulon me shumë nga turpi i saj se ç’duhet.

E një person mbrapa saj duket se është habitur nga bukuria e këngëtares, i cili nuk ia ndan sytë këngëtares.

Shikimi i këtij burri mund ta bëj pak xheloz edhe Naim Abazin. /ORAinfo/

Komento: