Era shfaqet me një video interesante – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Era shfaqet me një video interesante

23:42 | 04 Maj 2021

Era kishte bërë disa fotografi ku kishte censuruar

Era Istrefi ka vazhduar të jetë aktive nëpër rrjetet sociale

Këngëtarja e hitit “Bonbon” me të cilin preki majat e muzikës ndërkombëtare, është shfaqur sot me një video selfie, e ku edhe në të ajo tregon gjoksin e saj dhe belin e saj.

Kujtojmë se para disa dite, Era kishte bërë disa fotografi ku kishte censuruar disa nga fotot e saj, e ku kishte pozuar pa jelek

Era pritet që këtë vit të sjellë këngë të reja pasi që ajo është parë disa herë në studio duke incizuar të tilla

Komento: