Era u “shpërblen” me foto ‘përvëluese’ për Festën e Bajramit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Era u “shpërblen” me foto ‘përvëluese’ për Festën e Bajramit

08:36 | 09 Korrik 2022

Era Istrefi shfaqet provokuese në fotografitë e fundit.

Artistja shqiptare Era Istrefi krahas projekteve muzikore është aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Shumë postime të këngëtares marrin vëmendjen e madhe të publikut e mediave rozë, shkruan lajmi.

Së fundmi krijuesja e shumë hiteve publikoi disa imazhe në rrjetin social “Instagram” ku u shfaq mjaft provokuese.

E veshur me një bluzë pa mëngë me ngjyrë të kaltër dhe mini-fund ngjyrë bezhë artistja vinte në pah format trupore.

Komento: