Ermali dhe Ariana bëhen romantik, shfaqën duke u puthur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ermali dhe Ariana bëhen romantik, shfaqën duke u puthur

09:23 | 15 Prill 2019

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu bëhet romantik, poston foto duke u puthur me gruan.

Ermal Fejzullahu ka ndarë me ndjekësit një imazh, ku shfaqet duke e puthur bashkëshorten.
Ermal dhe Ariana Fejzullahu janë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit vendor, shkruan lajmi.net.

Mbrëmë, çifti kanë publikuar një fotografi, në të cilën shfaqen shumë të dashuruar pranë njëri-tjetrit.

Në foto, Ermali shihet duke i dhuruar një puthje në faqe Arianës.

Për ndryshe, çifti janë prindër të tre fëmijëve dhe pritet që së shpejti të bëhen me fëmijën e katërt.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!