Ermali do ta këtë vështirë të përmbahet, me këtë veshje ka dal në darkë Ariana – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ermali do ta këtë vështirë të përmbahet, me këtë veshje ka dal në darkë Ariana

23:10 | 23 Qershor 2021

Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzuallahu dhe gruaja e tij Ariana janë ndër qiftet me të dashur për publikun.

Ata po vazhdojnë të jenë në qendër të medieve rozë me jetën e tyre luksoze, shkruan ORAinfo.

Që të dy nuk mungojnë me postime në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedojnë me mijëra ndjekës.

Ata se fundmi po i shijojnë pushimet në një vend luksoz.

E sonte Ariana është kujdesur që të vishet goxha provokuese.

Me fustan të shkurt e të ngushtë, Ariana po shfaqet e zjarrtë në imazhin e fundit.

Kësaj pamje do të këtë vështirë t’i rezistoj burri i saj, Ermal Fejzullahu. /ORAinfo/

Komento: