Ermali e ka dërguar gruan në këtë vend përrallor, Ariana ju lë pa fjalë me pamjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ermali e ka dërguar gruan në këtë vend përrallor, Ariana ju lë pa fjalë me pamjen

13:41 | 30 Maj 2019

Që nga lidhja e tyre, Ermali dhe Ariana janë u bënë një prej çifteve më të pëlqyera shqiptare.

Ata tani janë të martuar, kanë tre fëmijë dhe janë në pritje të fëmiut të tyre të katërt, përcjell ORAinfo.

Gjatë kësaj kohe ata po qëndrojnë në pushime në Turqi dhe nga atje nuk po ndalen me postime të ndryshme.

Sot, Ermali ka publikuar një foto ku shihen të përqafuar me njëri-tjetrin e pamja e Arianës mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: