Ermali ‘shkrihet’ pas Arianës, ja çka bën kur del në mbrëmë me të – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ermali ‘shkrihet’ pas Arianës, ja çka bën kur del në mbrëmë me të

10:13 | 18 Dhjetor 2019

Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij Ariana janë dy prej personazheve më kë komentuara nga publiku.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe janë prindër të tre fëmijëve, përcjell ORAinfo

Edhe pse u bë e njohur si gruaja e Ermalit, Ariana famën më të madhe po e arrin tani me paraqitjet e saj elegante dhe plot stil.

Mbrëmë ata kanë dalë për tu relaksuar në njërin nga klubet e natës në kryeqytet.

Ariana ka publikuar një foto ku shfaqet në krahet e burrit të saj, Ermalit. Kaq të dashuruar po duken në njëri-tjetrin. /ORAinfo/

Komento: